• Reference

 • S výukou 2+2 škola matematiky v Třinci jsem byla velice spokojena. Připravovala jsem se na přijímačky z matematiky a českého jazyka. Lektorky byly připravené a vždy mi pomohly, když jsem potřebovala něco vysvětlit. Byly velice vstřícné, když jsem potřebovala i další hodiny navíc před a mezi přijímacími zkouškami. Výsledek je takový, že jsem se dostala na obě školy. Děkuji moc za všechno a vřele doporučuji.

  — Veronika R.
 • Viktor se dostal na SOŠ Třineckých železáren, obor Elektrotechnika. Kladnou recenzi určitě napíši a pokud bude potřeba, znova se obrátíme na 2+2 školu matematiky. Děkujeme a přejeme hodně zájemců a úspěchů ve výuce.

  — Viktor N.
 • Dobrý den,Kuba přijímačky zvládl a dostal se na školu i obor který chtěl,takže jsme velmi rádi i za něj,že se nesnažil zbytečně,doučování mu určitě pomohlo,individuální hodiny asi nejvíce,moc děkujeme,pokud bude na střední škole ještě doučování potřebovat určitě znovu využijeme.

  — Jakub T.
 • Matouš získal z matematického testu 32 bodů a dostal se na stavební školu Havířov.
  Byl spokojený s oběma lektorkami, každá zvolila trochu jiný přístup. Už jsem Vaši agenturu doporučila několika známým. V případě, že budeme potřebovat, určitě se na Vás znovu obrátíme.
  Děkuji

  — Matouš L.